Kilka słów o
Akademii Małego Olimpijczyka

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i chcąc zapewnić najmłodszym mieszkańcom Kaźmierza bardzo dobre warunki rozwoju na etapie przedszkolnym odważyliśmy się i postanowiliśmy otworzyć Publiczne Przedszkole „Akademia Małego Olimpijczyka”. Placówka mieści się w Kaźmierzu na ul. Sosnowej 6A, osiedle przy drodze Szamotulskiej, kierunek na Szamotuły, pierwszy zjazd w prawo za torami kolejowymi.

Przedszkole jest placówką czynną w godzinach 6:30 – 17:00. Dysponujemy miejscami dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, które przebywają w III grupach wiekowych liczących do 20 dzieci. Każda grupa mieści się w osobnej i dobrze wyposażonej sali zabaw.

 

 Naszą ofertą kierujemy do mieszkańców Gminy Kaźmierz jak również mieszkańców miejscowości sąsiednich, którzy podzielają motto Akademii Małego Olimpijczyka „W zdrowy ciele zdrowy duch!”

 Publiczne Przedszkole w kwestii bezpieczeństwa posiada uzgodnienia Sanepidu, Rzeczoznawcy PPOŻ, inspektora d/s BHP, znajduje się w budynku monitorowanym. Działa także pod nadzorem Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty i Wydziału Oświaty Urzędu Gminy Kaźmierz jako placówka publiczna.

 

przedszkole_logo